Sikerrel lezajlott a X. Országos Ifjúsági és a IX. Országos Hagyományos Tűzoltóverseny

2021-09-06 09:06:11

Szeptember 4-5-én Tatán, ragyogó szeptemberi időben, szép eredményekkel és jó hangulatban zajlott a verseny, huszonhárom csapat, összesen kétszázötven versenyző részvételével.

A kétnapos rendezvényt Dobson Tibor tű. vőrgy., a Magyar Tűzoltó Szövetség elnöke nyitotta meg és üdvözölte a tűzoltókat, akik a pandémia alatt is kivették részüket a megfeszített munkából.

A verseny vasárnapi ünnepélyes eredményhirdetésén – többek között – jelen volt Michl József, a város polgármestere, Dobson Tibor tű. vőrgy., a Magyar Tűzoltó Szövetség elnöke és Ágoston Gábor, a Komárom-Esztergom Megyei Tűzoltó Szövetség elnöke is.

A versenyeredmények alapján a Magyar Tűzoltó Szövetség delegálásában a jövő évi szlovéniai Tűzoltó Olimpián a vértessomlói ifjúsági lány, a pázmándi ifjúsági fiú, valamint a vértessomlói női és férfi csapatok képviselhetik a magyar színeket.

Mindenkinek gratulálunk!