MTSZ szakmai nap

2020-08-12 15:37:10

2020. szeptember 19-én 10:00–16:30 között zajlik az a tűzoltó szakmai kiállítás, amely az idei, elmaradt Interschutzra szánt újdonságokat is felvonultat.

A Magyar Tűzoltó Szövetség és a szervezett tűzoltóság fennállásának 150. évfordulójának tiszteletére 25 kiállító mutatja be termékeit a műszaki mentés, babamentés, tűzoltás vízzel, habbal, magasból mentés, védőeszközök és ruhák, tűzoltó ajándéktárgyak, oktatási eszközök témakörében.

A koronavírus-járvány átírta az idei programtervet. Az újdonságok és a találkozó iránti érdeklődés jelentős, ezért – a tavalyi kihagyás után – 2020. szeptember 19-én ismét lesz a Magyar Tűzoltó Szövetség nevével fémjelzett tűzoltó szakmai nap, immár negyedik alkalommal.

Helyszín: Balatonföldvár, NARO kemping (Balatonföldvár, Kismartoni u. 12.)

Tűzoltó járművek bemutatásával, tűzoltási és műszaki mentési gyakorlattal, tűzoltó védő és beavatkozó eszközök, szivattyúk, sugárcsövek tűzoltó és műszaki mentési felszerelések, bevetési ruhák bemutatójával, baleseti mentési bemutatóval ismerkedhetnek meg az érdeklődők.

A rendezvény ingyenesen látogatható, de a járványügyi előírások betartása érdekében regisztrációhoz kötött, és korlátozott – a regisztráció az előírt 500 fő elérésével lezárul.

Regisztráció: mtsz.kiallitas@gmail.com, a szervezet neve és a létszám megjelölésével.

Az előzetesen regisztrált érkezők a belépéskor regisztrációs lapot kapnak, ami egyben ingyenes étkezési jegyként is szolgál.

Kiállítók, bemutatók:

• Dräger Safety Hungária Kft.
  • SziFire Kereskedelmi és Tanácsadó Kft.
  • Hesztia Tűzvédelmi és Biztonságtechnikai Kft.
  • FEWE Biztonságtechnika Kft.
  • Pirotext Kft.
  • Hondakisgép Kft.
  • Nardotech Kft.
  • Fire Power Kft.
  • SkillDicht Kft.
  • EFR Kft
  • MF Team Kft.
  • Rózswagen Bt.
  • Bavlis Kft.
  • Fireg Kft.
  • Bárczy Környezetvédelmi Kft.
  • Fercom System Kft.
  • Skorpió Kft.