MTSZ: szakmai egyeztetés Vasváron

2018-06-07 12:38:11

Előzetes meghívás alapján 2018. június 6-án, Vasváron az Önkormányzati Tűzoltóság épületében kétoldalú szakmai egyeztetést folyatatott a MTSZ elnöke Janko Cerkvenik úrral a Szlovén Tűzoltó Szövetség újonnan megválasztott elnökével, a két szervezet együttműködésének továbbfejlesztése céljából.

Az eseményen a delegációkon kívül részt vett V. Németh Zsolt országgyűlési képviselő úr, az Országgyűlés Költségvetési bizottságának alelnöke is. A MTSZ delegációja Dobson Tibor tű. dandártábornok, Kovács András, a Vas Megyei Szent Flórián Tűzoltó és Polgári Védelmi Szövetség elnöke, Strázsai Zoltán, a Zala Megyei Tűzoltó Szövetség elnöke, Bozzai Lajos, a Vas Megyei Szent Flórián Tűzoltó és Polgári Védelmi Szövetség alelnöke. A Szlovén Tűzoltó Szövetség részéről Janko Cerkvenik elnök, Franci Petek parancsnok, Milan Antolin alelnök, egyben a Mura vidéki régió elnöke, Ludvik Orban, az együttműködési koordinátor.

Képek: Vaol.hu